Uhonorowani za zasługi i długoletnią służbę – ceremonia w Rzeszowie
24.07.2025
Informacje
23 lipca br. w Sali Kolumnowej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego odbyła się uroczystość wręczenia odznaczeń państwowych i resortowych. W imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, Wojewoda Podkarpacki Teresa Kubas-Hul wręczyła Brązowy Krzyż Zasługi Panu Sławomirowi Bezarze – Członkowi Zarządu Powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego, za szczególne zasługi i zaangażowanie na rzecz społeczności lokalnej.
Medale za długoletnią służbę otrzymali pracownicy Starostwa Powiatowego w Ropczycach:
- Marzena Szczupak
- Joanna Cesarz
- Urszula Pięta
- Jacek Żuczek
Wicestarosta Powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego Jacek Róg, złożył serdeczne gratulacje wszystkim odznaczonym, wyrażając uznanie dla ich oddania oraz pracy na rzecz dobra wspólnego.













